Kongre Adı: Havacılık, Uzay ve Psikoloji Kongresi
Kongre Teması: “Ekip Kaynak Yönetimi”

Kongre Tarihi:  5 – 6 Aralık 2020
Kongre Yeri: Çevrimiçi (Online)
Kongre Dili: Kongrenin resmi dili Türkçedir. Oturumlar Türkçe olup İngilizce bildirilere de yer verilecektir.
İnternet Sitesi: Kayıt, bilimsel program, konaklama, yemek tercihi gibi konularda güncel bilgilere www.hupkongresi.net adlı internet sitemizden ulaşabilirsiniz. İnternet sitemizdeki bilgiler düzenli olarak güncellenmektedir. Lütfen ziyaret ediniz.
Katılım Sertifikası: Pdf olarak e-posta adresinize gönderilecektir.
Kayıt ve DanışmaKayıt için bağlantıya tıklayabilir ya da +90 545 853 15 35  nolu telefonumuzdan irtibata geçilmesi gerekmektedir.
Bildiriler: Bildiri özetleri online bildiri sistemiyle toplanacaktır. Bildiri bildirilerin son gönderim tarihi 30 Ekim 2020’dir. Tek geçerli gönderim şekli bildirilerin online sistem üzerinden gönderilmesidir. Bildiriler kongre@havacilikpsikolojisi.net e-mail adresinden kabul edilmektedir.
Davet Mektubu / İzin Yazısı: Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan davet yazıları kongre sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir.  
Kongre Ücreti: Kayıtlar henüz açılmamıştır.
İptaller: Kongre kayıtlarında 1 kasım 2020 tarihine kadar beyan edilen iptallerin hepsi iade edilir. Bu tarihten sonra yapılacak iptallerde iade yapılmayacaktır. Tüm iadeler kongre bitiminden sonra yapılacaktır.